بلوک قزوین

بلوک یکی از مصالح ساختمانی پیش ساخته و پر کاربرد در امور ساخت و ساز است که کاربرد هایی زیادی را در سازه های مختلف دارد. در حال حاضر بلوک سیمانی را می توان پر کاربرد ترین محصول در بین مصالح دانست. نیاز به این محصول برای ساخت یک سازه محکم ضروری است.

به نظر شما بلوک از چه ترکیباتی ساخته می شود؟ بلوک سیمانی عمدتا از ترکیبات شن و ماسه، آب و سیمان پرتلن ساخته می شود. البته نباید فراموش کنید که گاهی افزودنی های دیگری نیز به آن اضافه خواهد شد. پس از گذر از این مراحل باید برای عمل آوری و آماده شدن بلوک، توجه کنید. نباید اجازه دهید عوامل مختلف مانند گرما، سرما، باد و یا حتی تابش بیش از حد نور خورشید باعث پایین آمدن کیفیت آن شود. اما در این مطلب از وبسایت ثامن بتن قصد داریم تا در مورد خرید و قیمت این محصول پر کاربرد صحبت کنیم. برای خرید و اطلاع از قیمت بلوک قزوین می تواند به وبسایت ثامن بتن مراجعه کنید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با ما تماس بگیرید

۰۲۸۳۳۶۹۴۴۵۱

خرید بلوک در قزوین

برای اینکه نسبت به خرید بلوک در قزوین اقدام کنید، ابتدا باید بدانید چه نوع بلوکی به کار شما خواهد آمد؟ در تقسیم بندی بلوک می تواند دو اصل را مورد توجه قرار داد. بلوک ها با توجه به جرمشان به ۳ دسته تقسیم می شوند. بلوک سیمانی سنگین، بلوک سیمانی نیمه سبک و بلوک سبک، انواع بلوک اند که با توجه به جرمشان تقسیم بندی شده اند.

اما برای خرید بلوک در قزوین نباید تنها جرم بلوک را ملاک و معیار خرید قرار داد. بلوک در یک دسته بندی دیگر به ۴ دسته مختلف دسته بندی خواهد شد. بلوک توپر، بلوک تو خالی باربر، بلوک توخالی غیر باربر. هر کدام از این بلوک ها برای کار های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند و هر کدام کاربرد خاص خود را دارند. برای مثال از مهم ترین کاربرد های بلوک سیمانی توخالی و توپر می توان به: دیوار چینی ساختمانی،  جدا سازی داخل ساختمان و دیوار چینی حیاط اشاره کرد.

اما برای خرید هر کدام از این نوع بلوک ها می توانید به ثامن بتن. مراجعه کنید. شما می توانید برای خرید بلوک در قزوین روی ما حساب کنید. انواع بلوک سیمانی با توجه به نیاز شما در اختیارتان قرار خواهد گرفت. شما می توانید هر کدام از این دسته بلوک ها را با توجه به نیاز خود در تعداد بالا از ثامن بتن. بخواهید.

قیمت بلوک در قزوین

اما قیمت همواره یکی از مهم ترین شاخصه ها در خرید است. بالا یا پایین بودن قیمت برای بسیاری از افرادی که قصد خرید محصولات مختلف را دارند در اولویت تصمیم گیری یا عدم تصمیم گیری بوده است. برای خرید محصولات ساختمانی مانند بلوک نیز غالبا افراد به دنبال خرید ارزان ترین بلوک هستند. اما قیمت بلوک در قزوین بر چه مبانی قرار گرفته است؟

معمولا نوع بلوک و جرم آن از مهم ترین شاخصه های قیمت گذاری بلوک بوده است. برای مثال قیمت بلوک سیمانی سبک رده یک که چگالی حدود ۵۰۰ تا ۷۰۰ کیلوگرم بر متر مکعب دارد، با قیمت بلوک سیمانی رده چهار یا همان نیمه سبک که چگالی حدود ۱۷۰۰ تا ۲۰۰۰ کیلو گرم بر متر مکعب دارد، متفاوت است. اما برای خرید بلوک در قزوین لازم نیست دچار نگرانی و اضطراب شوید.

با وجود ثامن بتن. شما می توانید به راحتی و با صرف کمترین زمان، بهترین بلوک قزوین را با عالی ترین قیمت خریداری کنید. تمامی دسته بندی های بلوک با بهترین قیمت در اختیار شما قرار گرفته تا با کمترین میزان هزینه، بتوانید محصول مورد نظر خود را تهیه کنید. البته نباید گمان کنید که این قیمت گذاری مناسب، دلیلی برای پایین بودن کیفیت است. شرکت ثامن بتن در قبال دریافت هزینه نه چندان زیاد، بهترین کیفیت بلوک های تولید شده را در اختیار شما قرار خواهد داد.