تولید بلوک سبک در قزوین

هرگاه بخواهیم ساختمان سازی را شروع کنیم باید در پی مصالح با کیفیت و ارزان قیمت باشیم. یکی از مهمترین بخش های ساختمان سازی دیوار چینی است. لزوم دیوار چینی شناخت انواع بلوک های سبک و انتخاب بهترین آن است. با توجه به پیشرفت هایی که علم داشته ایده های مختلفی در زمینه ساختمان سازی رخ داده است. یکی از این ایده ها سبک تر کردن وزن مصالح ساختمانی می باشد. سبک سازی وزن ساختمان مزایای بسیار زیادی را با خود به همراه دارد. از جمله این مزایا می توان به مقاومت در برابر زلزله و حوادث طبیعی، کاهش هزینه های ساخت، عایق رطوبتی، عایق حرارتی عایق صدا، افزایش عمر مفید مصالح ساختمان، سرعت اجرا و کم شدن خطر سقوط ساختمان اشاره کرد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با ما تماس بگیرید

۰۲۸۳۳۶۹۴۴۵۱

 یکی از بهترین روش هایی که میتوانید در ساختمان سازی از آن استفاده کنید تا تمامی این مزایا را با خود به همراه داشته باشید استفاده از بلوک های سبک است. بلوک های سبک نسبت به مصالح ساختمانی دیگر وزن کمتری دارد و این امکان را برای شما فراهم می سازد تا بتوانید در برابر حوادث طبیعی و واژگونی ساختمان مقاومت کنید. استفاده از بهترین بلوک های سبک مستلزم انتخابی درست است. تولید بلوک سبک باید طبق استاندارد های مختلف باشد. اگر ساکن شهر قزوین شهرهای اطراف هستید در این مطلب با ما همراه باشید. در این مطلب تولید بلوک سبک در قزوین، بهترین تولید کننده بلوک سبک در قزوین و کارخانه سبک کارخانه بلوک سبک در قزوین را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

در این مطلب بهترین تولید کنندگان بلوک سبک در قزوین را مورد مقایسه قرار می دهیم تا شما بتوانید بهترین گزینه را برای یک بلوک سبک بی نظیر برای ساختمان خود انتخاب کنید با ما همراه باشید.

انواع بلوک سبک

بلوک های سبک به دو دسته تقسیم می شوند دسته اول بلوک های سبک سبکدانه و دسته دوم بلوک های گازی هستند .بلوک های سبک معمولاً از ترکیب سیمان با پوکه های معدنی و صنعتی تولید می‌شود. مهمترین خصوصیت بلوکهای سبکدانه سبک وجود مواد اولیه در آنها است. هر چقدر مواد اولیه با کیفیت تر باشد از کیفیت بالاتری برخوردار هستند. توجه داشته باشید هر چقدر کیفیت بلوک های سبک دانه بالاتر باشد قیمت آن نیز بالاتر خواهد بود. دسته دومی که از آن نام بردیم بلوکهای گازی هستند. بلوک های گازی جزو بتن های گازی به شمار می روند. چرا  بلوک ها را جزو بلوک های سبک قرار داده‌اند؟ توجه کنید که در هنگام ساخت این بلوک ها از واکنش های شیمیایی استفاده می‌شود و در این واکنش های شیمیایی و مواد مصرفی با یکدیگر ترکیب شده و تولید حباب های هوا می کنند. این حباب های هوا در داخل بلوک باعث سبکی می شود. بزرگترین تفاوت بلوک های سبک و گازی جذب آب آنها است.

تولید بلوک سبک در قزوین

تولید بلوک سبک در قزوین به عوامل مختلفی بستگی دارد. بلوک هایی که تولید می‌شوند باید از بهترین کیفیت برخوردار باشند تا بتوانند تمامی ویژگی های یک بلوک سبک استاندارد را به همراه داشته باشند. برای تولید بلوک سبک در قزوین باید معیارهای مختلفی را در نظر گرفت. اولین معیار مهم متریال است. هرچقدر متریال به کار رفته در بلوک سبک با کیفیت تر باشد کیفیت بلوک سبک قزوین بالاتر خواهد بود. توجه داشته باشید از شرکتهای بلوک سیمانی خود را دریافت کنید که از مواد اولیه با کیفیت استفاده می کنند. مواد اولیه با کیفیت بزرگترین و مهمترین تاثیر را در بلوک سبک می‌گذارد. عامل دوم اندازه است. اندازه بلوک سبک باید به نحوی باشد که استانداردهای جهانی را رعایت کند.  هر چقدر این بلوک با استانداردهای جهانی از لحاظ اندازه نزدیک‌تر باشد در محاسبات ساختمان سازی کارفرماها پیمانکاران و متقاضیان راحت تر خواهند بود.

بهترین تولید کننده بلوک سبک در قزوین

در مطلب بالا به خوبی شما را با کیفیت بلوک سبک در قزوین آشنا کردیم. اگر به دنبال بهترین تولید کننده بلوک سبک در قزوین هستید توصیه می کنیم در تمامی مراحل عناوین بالا را در دستور کار قرار دهید. مطمئنم نام ثامن بتن را به عنوان بهترین تولید کننده بلوک سبک در قزوین تا به امروز شنیده اید. ثامن بتن برای تولید بلوک خود از بهترین امکانات و بالاترین کیفیت استفاده می کند. متریال های به کار رفته در بلوک سبک از بهترین نوع بوده و همین امر باعث می‌شود تا کیفیت بالایی را با خود به همراه داشته باشد. از دیگر خصوصیات ثامن بتن که بهترین تولید کننده بلوک سبک در قزوین است می ‌توان به قیمت مقرون به صرفه ای آن اشاره کرد. شرکت ثامن به دلیل تولید انبوه هزینه مقرون به صرفه ترین را نسبت به سایر شرکت ها به شما ارائه می دهد. اگر دوست دارید بلوک سبک در قزوین خود را به بهترین کیفیت و ارزانترین قیمت بقیه کنید حتماً به ثامن سر بزنید.

کارخانه بلوک سبک در قزوین

ثامن بتن محصولات خود را در کارخانه مجهز و طبق استانداردها می سازد. اگر به دنبال کارخانه بلوک سبک در قزوین هستید، توصیه می‌کنیم ثامن را برای یک بار از نزدیک مشاهده کنید، تا ببینید با چه تجهیزاتی تولید بلوک سبک در قزوین را انجام می دهد. ثامن بتن یکی از بهترین تولید کنندگان بلوک سبک در قزوین است که توانسته در سال های اخیر نظر بسیاری از متقاضیان را به خود جلب نماید.