معرفی شرکت

درباره ثامن بتن

درباره ثامن بتن

شرکت رهاورد بتن غرب الموت با نام تجاری ثامن بتن در سال ۱۳۹۰ در کیلومتر ۷ جاده قزوین ـ الموت با مساحت ۲۰۰۰۰ مترمربع و ۳۰۰۰ مترمربع سالن تولید با مجوز از اداره کل صنایع ومعادن با هدف تولید بتن آماده و فراورده های بتنی از جمله تیرچه پیش ساخته مکانیزه و بلوک پوکه ای تأسیس گردید.

این شرکت با اعتقاد به بزرگترین سرمایه خود که همانا کارکنان متعهد و متخصص می باشد، می کوشد تا با بهره گیری از فناوری های نوین تولید و استفاده از ماشین آلات و تجهیزات جدید، خدمات و محصولات خود را به بازار عرضه نمایدکه ضمن برآورده نمودن نیاز بخش ساختمانی و عمرانی در سازندگی کشور نیز نقش موثری داشته باشد.
پیشگام بودن در اجرای پروژه های عظیمی که این شرکت در سطوح مختلف به انجام رسانده و رضایتمندی مشتریان گرامی، گواهی بر این ادعاست.

 

تجهیزات شرکت ثامن بتن جهت تولید و عرضه بتن:

 .   ماشین آلات شرکت ثامن بتن شامل ۱۰ دستگاه تراک میکسر۸ و ۱۳ متر مکعبی ،یک پمپ زمینی ۵۰۰۰ و دو پمپ زمینی ۳۵۰۰شوئینگ و پمپ های هوایی ۴۷،  ۳۶  و۳۴ متری شوئینگ می باشند

 .   باسکول دیجیتال ۶۰ تنی جهت توزین محصول نهایی

 .   بچینگ توئین شافت واقع در شعبه مینودر

 .   بارگیری اتوماتیک توسط یارانه

 

ثامن بتن بر آن است تا با ارائه بهترین خدمات، رعایت استانداردها و معیارهای فنی و مهندسی، حداقل زمان ارائه محصول، مناسبترین قیمت و دیگر مشخصه هایی که به تکریم مشتریان عزیز مربوط است، مجموعه ای را فراهم آورد که درخور شأن والای مراجعینی باشد که در فکر ساختن ایرانی آباد هستند.