اهداف

اهداف

اهداف کیفیت

اهداف ثامن بتن:

ما  سعی بر این داریم که با استفاده از بروزترین متدهای روز دنیا به اهداف خود دست یابیم. ارتقاء سطح شایستگی کارکنان از طریق آموزش، تحویل به موقع محصول مطابق تعهدات، رایزنی و تحقیق در مورد خرید مواد اولیه، تبلیغات و بازاریابی برای فروش محصولات، تشکیل جلسات هفتگی و تبادل نظر با پرسنل ودر کنار همه این موارد داشتن ارتباط مستقیم با مدیر عامل  ما را به اهداف خود روز به روز نزدیک‌تر می‌کند.

چشم انداز:

ما درثامن بتن می کوشیم که در عملکرد صادق باشیم و با برآورده نمودن نیازمندی‌های مشتریان باعث افزایش میزان رضایت آنان شویم.
چشم اندامان همواره بر این مبنا بوده که با افزایش میزان تولید و کسب درآمد معقول بتوانیم قیمت تمام شده را برای مصرف کننده پایین بیاوریم تا بانی توسعه، پیشرفت و آبادانی شهرمان باشیم.

خط مشی:

این شرکت با اعتقاد به بزرگترین سرمایه خود که همانا کارکنان متعهد و متخصص می باشد، می کوشد تا با بهره گیری از فناوری های نوین تولید و استفاده از ماشین آلات و تجهیزات جدید، خدمات و محصولات خود را به بازار عرضه نمایدکه ضمن برآورده نمودن نیاز بخش ساختمانی و عمرانی در سازندگی کشور نیز نقش موثری داشته باشد. 

پیشگام بودن در اجرای پروژه های عظیمی که این شرکت در سطوح مختلف به انجام رسانده و رضایتمندی مشتریان گرامی، گواهی بر این ادعاست.

 

ثامن بتن بر آن است تا با ارائه بهترین خدمات، رعایت استانداردها و معیارهای فنی و مهندسی، حداقل زمان ارائه محصول، مناسبترین قیمت و دیگر مشخصه هایی که به تکریم مشتریان عزیز مربوط است، مجموعه ای را فراهم آورد که درخور شأن والای مراجعینی باشد که در فکر ساختن ایرانی آباد هستند.