فروش بلوک قزوین

بلوک یکی از مهم ترین مصالح ساختمانی است که کاربرد های گوناگونی در کار های ساختمانی و امور مربوط به ساخت و ساز ایفا می کند. نقش ویژه این مصالح ساختمانی، در دیوار کشی به صورت کاملا واضح به چشم می آید. فروش بلوک نیز با توجه به رونق ساخت و ساز در کشور پیشرفت چشمگیری داشته. نیاز به بلوک هیچ گاه قطع نخواهد شد و این محصول نقش بالای خود را همچنان در ساخت و ساز بر عهده دارد.

اما شاید برایتان جالب باشد بدانید که بلوک، با چه ترکیباتی ساخته شده و به این مقاومت نسبتا عالی است. برای ساخت بلوک عمدتا از ترکیبات شن و ماسه، آب و سیمان پرتلند استفاده می شود. البته نباید فراموش کرد که گاهی افزودنی های دیگری نیز به این ترکیبات اضافه خواهد شد. اما یکی از بخش های مهم برای ساخت بلو به پایان این مراحل مربوط می شود. پس از گذر از این مراحل باید برای عمل آوری و آماده شدن بلوک، اهتمام ویژه ای بورزید. نباید اجازه دهید عوامل مختلف مانند گرما، سرما، باد و یا حتی تابش بیش از حد نور خورشید باعث پایین آمدن کیفیت آن شود. هرچه ترکیبات انجام شده بیشتر در معرض این عوامل ذکر شده قرار بگیرند، کیفیت خود را از دست خواهند داد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با ما تماس بگیرید

۰۲۸۳۳۶۹۴۴۵۱

فروش بلوک در قزوین

شرکت ثامن بتن یکی از با سابقه ترین شرکت ها در زمینه فروش بلوک در قزوین است. شما می توانید انواع بلوک را به راحتی از ثامن بتن. خریداری کنید. شاید نام بلوک سیمانی به گوشتان خورده باشد. به نظر شما بلوک سیمانی چیست؟ بلوک سیمانی به بلوک هایی گفته می شود که حداکثر چگالی آن ها ۱۷۰۰ کیلو گرم باشد. در شرکت ثامن بتن می توانید با راحتی بلوک سیمانی مورد نیاز خود را تهیه کنید.

اما یکی از پرفروش ترین محصولات بلوک نیمه سبک است. بلوک نیمه سبک، به بلوک هایی گفته می شود که چگالی آن ها از ۱۷۰۰ کیلو گرم بر متر مکعب تا ۲۰۰۰ کیلو گرم بر متر مکعب باشد. اما  بلوک سبک بر اساس چگالی به رده بندی های مختلفی تقسیم می شود که در ادامه برایتان خواهیم گفت.

انواع بلوک سبک

بلوک های سبک با توجه به چگالی به ۴ رده تقسیم می شوند. بلوک سیمانی رده یک؛ چگالی در محدوده ۵۰۰ تا ۷۰۰ کیلوگرم بر متر مکعب دارد. البته این میزان چگالی پس از خشک شدن در گرمخانه است. بلوک سیمانی رده دو؛ بعد از خشک شدن در گرم خانه، چگالی بین محدوده ۷۰۰ تا ۱۰۰۰ کیلوگرم بر متر مکعب دارد. چگالی بلوک سبک رده سوم در محدوده ۱۰۰۰ تا ۱۷۰۰ کیلو گرم بر متر مکعب است.

اما بیشترین میزان چگالی در بین انواع بلوک سبک را بلوک رده چهارم دارد. بلوک رده چهار، پس از خشک شدن در گرم خانه، چگالی بین ۱۷۰۰ تا ۲۰۰۰ کیلو گرم بر متر مکعب دارد. البته باید این را هم اضافه کنیم که بلوک سیمانی رده چهار را جزو بلوک های نیمه سبک به حساب می آورند.

خرید بلوک در قزوین

اما خرید بلوک با قیمت مناسب امروزه به یکی از معضلات اصلی تبدیل شده است. اوضاع نابسامان اقتصادی اجازه نمی دهد تا برای ساخت و ساز بلوک را با قیمت ارزان تهیه کنید. اما وجود شرکت ثامن بتن این مشکل را برطرف کرده است. دیگر لازم نیست تا برای خرید و فروش بلوک در قزوین دچار نگرانی شوید.

شما می توانید انواع دسته بندی های بلوک را به راحتی از ثامن بتن تهیه کنید. شرکت ثامن بتن در تلاش است تا با هدف قرار دادن کسب رضایت مشتریان، بهترین تعرفه را برای فروش انواع مصالح ساختمانی به خصوص بلوک، در نظر بگیرد. شما می توانید انواع بلوک را در تعداد دلخواه خود و با صرف کمترین زمان خریداری کنید.